Новини футболу

Бенфіка з Трубіним на своєму полі впевнено перемогла Жил Вісенте

Бенфика. Фото – Getty Images

Бенфіка обіграла Жил Вісенте у домашньому матчі 7-го туру чемпіонату Португалії – 5:1.

Гості здивували гранда вже на 8-й хвилині – Феліш Коррея скористався передачею Каня Фудзімото та не залишив шансів українському воротареві Анатолію Трубіну.

Орли швидко відігралися зусиллями Ніколаса Отаменді, який замкнув подачу Анхеля Ді Марії з кутового. Через вісім хвилин Керем Актюркоглу вивів Бенфіку вперед.

Ближче до кінця зустрічі гравці Бенфіки забили ще три м’ячі та зняли всі питання щодо переможця.

Для Трубіна це був восьмий матч за Орлів у сезоні-2024/25. Воротар пропустив шість м’ячів і тричі відіграв “на нуль”.

Бенфіка набрала 16 очок і піднялася на друге місце у чемпіонаті Португалії. Жил Вісенте йде на 10-й позиції.

2 жовтня Бенфіка вдома прийме Атлетіко у Лізі чемпіонів. Початок – о 22:00 за київським часом.

• Чемпіонат Португалії. 7-й тур

Бенфіка – Жил Вісенте – 5:1 (2:1)
Голи: Отаменді, 17, Актюркоглу, 25, Амдуні, 78, Флорентіну, 90, Рольхейсер, 90+4 – Коррея, 8