Новини Суми

Сумські боксерки стали чемпіонками України з боксу

У Рівному протягом тижня проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, який є відбірковим етапом до чемпіонату Європи.

Як повідомили в Сумській обласній федерації боксу, Сумщину представляли п’ять спортсменок, дві з яких стали переможницями.

За підсумками змагань Ганна Охота здобула перемогу у ваговій категорії до 48 кг, а Марина Шевченко стала найкращою у вазі до 65 кг.

Обох чемпіонок підготував до змагань тренер Віталій Воловик.

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.