Новини волейболу

Пляжний волейбол. Українські дуети пограли м’язами в Бразилії

Наші пляжники взяли участь у першому етапі світової серії Elite 16

У бразильському місті Жуан-Пессоа відбувся перший етап престижної світової серії з пляжного волейболу Elite 16. У цих змаганнях взяли участь дві українських пари і кожна може занести турнір собі до активу.

Перші в історії українського пляжного волейболу призери чемпіонату Європи Сергій Попов та Едуард Резник дійшли до 1/8 фіналу. В групі вони з однією перемогою стали третіми, а на стартовій стадії плей-оф поступилися сильному бразильському дуетові.

Груповий турнір

Евандро / Артур (Бразилія) – Попов / Резник (Україна) – 2:0 (21:14, 21:16)

Андерс Бернтсен / Крістіан Сьорум (Норвегія) – Попов / Резник – 2:0 (21:12, 21:17)

Попов / Резник – Хав’єр Белло / Хоакін Бельо (Англія) – 2:0 (21:15, 21:16)

1/16 фіналу

Ґуто / Вітор Феліпе (Бразилія) – Попов / Резник – 2:0 (21:14, 21:16)

Виграли цей етап Elite 16 норвежці Бернтсен та Сьорум, які перемогли у фіналі 2:1 катарців Шеріфа Юнусса та Ахмеда Тіджана.

Серед жінок Україна була представлена дуетом Валентина Давидова / Тетяна Лазаренко, які зуміли пробитися в основну сітку через кваліфікацію. Потім наші дівчата не змогли вийти в плей-оф.

«Дякую тобі, Таню, за ці ігри! Ми з тобою билися, як леви! Працюємо далі», – написала в себе Instagram за підсумками змагань більш досвідчена Валентина Давидова.

Кваліфікація

Давидова / Лазаренко (Україна) – Джулія Ґавіо / Анна Луїза (Бразилія) – 2:1 (23:21, 19:21, 15:6)

Давидова / Лазаренко – Марія Карро / Слфія Ґонсалес (Іспанія) – 2:0 (21:12, 21:13)

Кароль Салґаду / Бардара Сейшас (Бразилія) – Давидова / Лазаренко – 2:0 (21:17, 21:17)

Доріна Клінґер / Роня Клінґер (Австрія) – Давидова / Лазаренко – 2:1 (17:21, 21:19, 15:8)

Таяна Ліма / Таліта Антунеш (Бразилія) – Давидова / Лазаренко – 2:0 (21:16, 21:19)

Ліма і Антунеш у підсумку дійшли до фіналу, де поступилися своїм землячкам Тамелі і Вікторії.