П’ятниця, 27 Вересня, 2024
Новини футболу

Жіноча команда Ворскли програла Селтіку в матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів

ЖФК Селтик – ЖФК Ворскла, фото – vorskla.com.ua

Жіноча команда Ворскли програла Селтіку у другому, виїзному матчі кваліфікації Ліги чемпіонів-2024/25 серед жінок – 0:2.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Шотландки зуміли відкрити рахунок незадовго після перерви завдяки голу Емми Лоутон. Далі Лорен Егнью забила другий м’яч, встановивши остаточний рахунок.

Нагадаємо, у першому матчі Ворскла програла Селтіку з рахунком 0:1. До групового етапу жіночої ЛЧ вийшла шотландська команда. Зазначимо, що обидва поєдинки, номінально “домашній” для полтавчанок та “гостьовий”, пройшли на стадіоні імені Альберта Бартлетта в місті Ейрдрі.

Раніше із розіграшу Ліги чемпіонів серед жінок вибув Колос.

Жеребкування групового етапу пройде 27 вересня, а сам етап заплановано з 8 жовтня до 18 грудня. Плей-оф відбудеться з 18 березня по 27 квітня. Фінал жіночої Ліги чемпіонів пройде в Лісабоні на “Жозе Алваладе” в травні 2025 року.