Новини Шостка

ФК “Колос” з Шостки у трійці лідерів Чемпіонату Сумщини з футболу

3 серпня на Сумщині стартувало друге коло чемпіонату області з футболу. Про це повідомляє пресслужба асоціації футболу Сумської області.

ФК “Колос” (Шостка) приймав у себе ФК “Кролевець”. У першому таймі господарі забили у ворота суперника три м’ячі. Відзначились Артем ГрищенкоВладислав Кирин та Максим Зенченко. На початку другого тайму Владислав Кирин забив ще один гол, тож з рахунком 4:0 ФК “Колос” переміг ФК “Кролевець”.

У інших матчах , лідери чемпіонату “Україна” (Токарі) здолали “Велетень” (Глухів) з рахунком 2:0.

Северинівський «Колос» переміг «Явір» (Краснопілля) – 2:0.

“Віталія” (Конотопський район) поступилася “Аграрнику-Авангарду” з Білопілля – рахунок 0:1.

ФК “Конотоп-Сейм” (Кузьки) переміг “Kolos” (Василівка) з рахунком 3:0.

В турнірній таблиці ФК “Колос” (Шостка) замикає трійку лідерів. Від команди “Україна” (Токарі), яка посідає 1 місце, наш клуб відділяє чотири очки.

Список кращих бомбардирів Чемпіонату Сумщини очолює гравець ФК «Колос» (Шостка) Владислав Кирин, на його рахунку 9 голів. Капітан команди шосткинців Максим Зенченко на другій сходинці. На його рахунку 8 голів.