У Рівному протягом тижня проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, який є відбірковим етапом до чемпіонату Європи.
Як повідомили в Сумській обласній федерації боксу, Сумщину представляли п’ять спортсменок, дві з яких стали переможницями.
За підсумками змагань Ганна Охота здобула перемогу у ваговій категорії до 48 кг, а Марина Шевченко стала найкращою у вазі до 65 кг.
Обох чемпіонок підготував до змагань тренер Віталій Воловик.











