Фото: Getty Images Агіт Кабайєл
Молодий боксер висловив подяку Олександру Усику, одночасно заявивши про свої наміри перехопити лідерство та встановити домінування у важкій вазі.
Агіт Кабайєл прокоментував вибір Олександра Усика залишити всі свої титули.
Варто зазначити, що саме таке рішення непереможного українця зробило німця повноправним чемпіоном WBC у надважкій вазі.
“Звичайно, одного разу я хотів поділити з ним ринг, але я не відчуваю нічого, крім поваги до всього, чого він досяг. Бажаю йому та його родині лише добра. Сподіваюся, що я буду поруч заради твого останнього танцю і отримаю шанс висловити повагу до твоєї видатної кар’єри”.
“Відмовляючись від поясів, він знову показує свій клас. Він не затримує дивізіон, а дає шанс новому поколінню. З сьогоднішнього дня я припиняю гнати коней, бо очевидно одне: я готовий захопити владу”.
Переглянути цей допис в Instagram
Раніше відомий промоутер оцінив рішення Усика залишити титули.
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, але для себе готує ще бій












