Новини волейболу

Ліга націй. Сербія тріумфувала, залишивши Кубу в зоні вильоту

Відбувся черговий матч міжнародного турніру з волейболу

Ліга націй. Сербія тріумфувала, залишивши Кубу в зоні вильоту

Підпишіться на новини Sport.ua

Чоловіча збірна Сербії здобула важливу перемогу над командою Куби в межах другого ігрового тижня Ліги націй.

Старт зустрічі склався для сербів невдало, проте вони змогли перетерпіти стартовий натиск суперника. Напрацьовані командні взаємодії Сербії виявилися ефективнішими за індивідуальну майстерність кубинських зірок, що дозволило європейському колективу впевнено забрати першу партію – 25:19. Проте в другому сеті збірна Куби повністю домінувала на майданчику. Кубинські волейболісти знесли захист суперника та зрівняли рахунок у матчі з розгромним результатом 25:13.

Такий перебіг подій змусив сербів мобілізувати сили. У третьому сеті збірна Сербії повернула колишню енергію, продемонструвавши високу концентрацію та чіпку боротьбу в кожному епізоді. Натомість Куба знову повернулася до своїх проблем у щільних кінцівках: щойно справа дійшла до рівного суперництва на фініші відрізка, азійська команда припустилася помилок, і Сербія вирвала перемогу – 25:23.

У четвертій партії малюнок гри повторився, проте на діях кубинців уже суттєво позначилася втома. Через неякісні передачі Лопесу та Янту бракувало висоти для атак, а їхні удари раз-по-раз пом'якшувалися або закривалися групповим блоком сербів. Збірна Сербії надійно провела кінцівку й дотиснула опонентів із рахунком 25:22.

Найрезультативнішим у складі переможців став Маринович із 18 очками в активі, а Перич додав ще 14 пунктів. У кубинської збірної 15 очок на свій рахунок записав Лопес, Массо відзначився 13 балами, а досвідчений Симон завершив зустріч із 12 очками, 5 з яких були набрані безпосередньо на блоці.

Ліга націй, чоловіки. 26 червня

Сербія – Куба – 3:1 (25:19, 13:25, 25:23, 25:22)

Ліга націй. Сербія тріумфувала, залишивши Кубу в зоні вильоту

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.