Новини Конотоп

Сьогодні з російського полону повернувся захисник з Конотопа

Сьогодні, 26 червня, Україна звільнила з полону ще 160 своїх Героїв. Серед звільнених бранців – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Як повідомив народний депутат України Олександр Качура тих, хто сьогодні повертається додому і наш земляк – Тарас Ліщенко.

Тарас навчався у Конотопі. Проходив службу на посаді командира протитанкового артилерійського взводу у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти.

12 квітня 2022 року під час вогневого зіткнення з противником у місті Маріуполі він потрапив у полон.

«Щиро вітаю Тараса, його рідних, друзів і всіх, хто чекав цієї звістки. Це велика радість для всієї Сумщини й України. Продовжуємо працювати, щоб повернути додому кожного українця, який досі перебуває в російській неволі. Слава нашим Героям!», – зазначив Олександр Качура.

 

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.