ВІЙНА

Новини футболу

Українець Степанов забив гол за Баєр U-19 у Юнацькій лізі УЄФА (відео)

Артем Степанов, фото – bayer04.de

Баєр U-19 на своєму полі здобув перемогу над однолітками з Мілану в 2-му турі Юнацької Ліги УЄФА-2024/25. Український нападник німецької команди Артем Степанов відіграв весь матч і на 90+5-й хвилині встановив остаточний рахунок – 3:1.

У заявці Фармацевтів був ще один українець – ровесник Степанова, голкіпер Олександр Петренко.

17-річний Степанов вперше забив на цьому рівні. Раніше, в 1-му турі, він зіграв 81 хвилину на виїзді проти Феєнорда U-19 (2:1), результативними діями не відзначився.

Артем – вихованець Шахтаря, який перейшов до леверкузенського клубу влітку 2022 року. У січні 2024 року з ним було продовжено контракт до літа 2027 року. Минулого сезону Артем виступав за Баєр U-17. З нинішнього літа українець вже розриває свій дивізіон у складі команди U-19 – сім матчів, сім голів, один асист.

Наприкінці серпня Степанов вперше потрапив до заявки першої команди Баєра – у кубковому матчі проти Карл Цейс (1:0).