Кворум УПЛ прийняв рішення за кількістю учасників у наступному сезоні чемпіонату.
Представники клубів української Прем’єр-ліги зібралися 20 грудня, щоб обговорити ряд питань щодо кількості учасників чемпіонату України в наступному сезоні. Про це повідомив офіційний сайт турніру. Після дискусії щодо фінансового, турнірного, інфраструктурного та комерційного критеріїв, більшість клубів виступили за збереження нинішнього формату змагань на наступний сезон з 12 клубами. 8 клубів з 11 проголосували за поточний формат. Представник Зорі був відсутній на зборах. Нагадаємо, голосування мало відбутися ще 6 грудня, але клуби чемпіонату України зірвали з’їзд. Раніше повідомлялося, що київське Динамо виступило за розширення УПЛ.










