Прийом заявок буде проводиться до 31 липня.
Заявки на участь у наступному сезоні Української хокейної ліги (УХЛ) вже подали 5 клубів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор ліги Олексій Брага. Серед них – чотири учасники минулого чемпіонату: Донбас, Дніпро, Кременчук і Білий Барс, а також ХК Маріуполь, який стане дебютантом УХЛ. Прийом заявок на участь у новому сезоні продовжено до 31 липня. Також Ліга очікує документи від клубів з інших міст. “Чекаємо заявки з Харкова і Києва, можливо – Дніпра, Кривого Рогу та Новояворівська”, – сказано в повідомленні.

У сезоні-2018/19 в УХЛ взяли участь 6 клубів: Донбас, Дніпро, Кременчук, Білий Барс, МХК Динамо і Крижані Вовки.












