Українка Таїсія Онофрійчук здобула «срібло» Кубка світового виклику з художньої гімнастики у Румунії у фіналі особистого багатоборства.
Результат Таїсії – 112,000 бала, передає Укрініформ.
Перемогла Дар'я Варфоломеєв з Німеччини – 116,950 бала, третьою була Тахміна Ікромова (Узбекистан) – 111,450.
Це вже шоста медаль Онофрійчук на етапах Кубка світового виклику. Першу, золоту нагороду українка здобула у 2024 року у вправі зі стрічкою. У 2025-у вона захистила цей титул, а також виграла змагання з булавами та стала срібною призеркою у вправах з м'ячем і в багатоборстві.











