На виконання вимог пункту 7-2 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 23.05.2011 №553 (зі змінами) (далі – Порядку 553), Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю Охтирської міської ради (далі- Відділ ДАБК) повідомляє, що у кабінеті Відділу ДАБК за адресою вул. Івана Шаповала, 27-а (ІІІ поверх) м. Охтирка 29.06.2026 об 10-00, відбудеться засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності :
- Розгляд звернення Мильніченко Галини Вікторівни, яке надійшло до Охтирської міської ради через Сумський обласний контактний центр ((М-3831/02-СОКЦ від 12.06.2026) щодо порушень містобудівного законодавства порозміщенню господарських будівель без дозвільних документівта здійснення діяльності СТО за адресою м. Охтирка, вул. Холодноярська, 121.
На засідання комісії запрошуються:
- 1. Заявниця Мильніченко Галина Вікторівна (м. Охтирка, вул. Холодноярська, 123);
- Замовник Садкович Сергій Олександрович (м. Охтирка, вул. Холодноярська, 121).
Відділ ДАБК попереджає, що у разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що заявнику та суб’єкту містобудування повідомляється у спосіб, визначений абзацом другим пункту 7-2. У разі повторної неявки заявника, вимога заявника про здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю не підлягає задоволенню, крім випадків встановлення за результатами розгляду заяви обставин, що свідчать про наявність реальної загрози, що має негативний вплив на життя та здоров’я людини, захист навколишнього природнього середовища та забезпечення безпеки держави, а також на виконання міжнародних зобов’язань України.
У разі неявки замовника, інших суб’єктів містобудування та/або їх представників після їх повідомлення у спосіб, визначений абзацом другим пункту 7-2, звернення розглядається без їх участі.
Заявник, замовник та або їх представники мають право надавати пояснення та подавати додаткові матеріали з питань, зазначених у зверненні.
Для встановлення осіб, запрошених на засідання комісії, при собі мати документ, що посвідчує особу.
У разі, якщо участь у засіданні комісії буде брати представник запрошеної особи, необхідно мати документи, що підтверджують його повноваження на представництво.








