У дворі однієї з багатоповерхівок на вулиці Студентська у Шостці стався конфлікт між місцевою мешканкою та дитиною. Причиною суперечки стали вишневі дерева, які жінка посадила на прибудинковій території.
За словами матері хлопчика Катерини, жінка повісила на дереві попереджувальну табличку із проханням не зривати ягоди. Її 9-річний син, який грався поруч із друзями, підійшов прочитати напис. У цей момент, як стверджує дитина, до нього підбігла жінка з криками та погрозами.
За словами хлопчика та однієї із сусідок, у руках жінки нібито був ніж. Дитина злякалася, після чого у неї виникли проблеми з диханням — така реакція, за словами матері, виникає у сина під час сильного стресу.
Дізнавшись про ситуацію, Катерина приїхала додому з роботи, викликала “швидку” та поліцію. Педіатр, який згодом, оглянув хлопчика, зафіксував психологічний розлад.
Як повідомила прессекретарка Шосткинського районного управління поліції Інна Роскошна, правоохоронці, які прибули на місце події, опитали учасників конфлікту та свідків. Наразі поліцейські встановлюють усі обставини події, зокрема перевіряють інформацію щодо наявності ножа у руках жінки. Заяву матері дитини прийняли та передадуть ювенальним поліцейським для подальшої правової оцінки.
У разі встановлення порушення законодавства власниці вишень може загрожувати адміністративна відповідальність.








