Сергій Лапін, директор команди чемпіона світу за версіями WBA, WBC та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, висловив свої міркування щодо потенційного поєдинку українця проти володаря тимчасового титулу WBC Агіта Кабайєла.
«Агіт Кабайел — чудовий боєць, гідний чемпіон і людина, яку ми поважаємо. Тут немає нічого особистого, але поєдинки такого масштабу не організовуються через соціальні мережі чи тиск з боку публіки. Олександр усю свою кар’єру доводив, хто він такий. На цьому етапі питання вже не в тому, що Усик комусь щось винен. Питання в тому, яку подію можна з цього створити?»
Серйозна пропозиція від серйозних людей, правильна комерційна структура, телетранслятори та підтримка організаторів — ось так створюються найбільші поєдинки у світі. Якщо цифри та можливості будуть вигідними для всіх сторін, тоді можливе все. Ми відкриті для серйозного бізнесу, а не для галасу.
Нічого особистого, і жодні емоції не завадять поєдинку з Агітом відбутися. Але якщо за цим поєдинком не стоятиме серйозна комерційна структура, тоді його буде важко виправдати. Якщо з’явиться відповідна можливість, бій відбудеться. Якщо ні — існують інші варіанти та інші великі можливості», — сказав Лапін.









