Ярослава Магучіх братиме участь у чемпіонаті України з легкої атлетики, який 10-12 липня відбудеться у Львові.
Як передає Укрінформ, наміри змагатися за національний титул стрибунка у висоту підтвердила у коментарі Суспільне Спорт.
Останній старт Ярослави на літньому чемпіонаті України відбувся ще у 2021 році. Тоді стрибунка з результатом 2.00 метра виграла "золото", випередивши в боротьбі за перше місце Ірину Геращенко, перед стартом на відкладеній Олімпаді-2020.
"Я дуже рада, тому що це буде мій перший чемпіонат України на вулиці за п'ять років. Востаннє я виступала перед Олімпійськими іграми в Токіо. Я дуже рада і сподіваюся, що багато людей прийдуть підтримати наших спортсменів у Львові на стадіон. Тому чекаємо", – зазначила Магучіх.
У двох попередніх сезонах олімпійська чемпіонка не змагалася в Україні, проте від початку нинішнього року проводитиме вже третій національний старт. У січні Магучіх відкрила свій сезон із "золота" Меморіалу ім. Дем'янюка, а вже наступного місяця виграла "золото" чемпіонату України в приміщенні.
Зокрема, Магучіх планує також готуватися до змагань в Україні, перш ніж поновити підготовку до насиченої програми міжнародних стартів із виступами на Євро-2026 та дебютному розіграші абсолютної світової першості.
Додамо, що на чемпіонаті України у Львові, окрім Магучіх, також очікується виступ іншої лідерки збірної України Ірини Геращенко. Чинна володарка національного "золота" Юлія Левченко напередодні повідомила про ушкодження – її участь залишається невизначеною.
Фото: ФЛАУ.










