Новини Конотоп

На Конотопщині медики відпрацювали алгоритм дій на випадок підозри на холеру

Наради та симуляційні навчання медиків щодо алгоритму дій при підозрі на холеру активно проходять в областях України в межах щорічного посилення епіднагляду у весняно-літній період.

Днями помічник лікаря-епідеміолога Конотопського районного відділу ДУ «СОЦКПХМОЗ» Постол Оленою спільно з лікарями КНП «Буринська лікарня ім. проф. Новаченка» проведено виробничу нараду та симуляційне навчання щодо епідемічної безпеки у літній період.

Наразі ситуація повністю контрольована, жодних спалахів чи передумов для них у нашій громаді немає. Навчання є плановими та профілактичними, аби кожен медик знав свої обов’язки на 100%.

Холера — це небезпечна гостра інфекція, яка швидко поширюється через забруднену воду або їжу. У воєнний час ризики зростають, тому медична система має діяти як чіткий годинниковий механізм.

Прості правила безпеки для кожного з нас:

1 Пийте лише кип’ячену або бутильовану воду.

2 Ретельно мийте руки з милом після туалету та перед їдою.

3  Обов’язково мийте овочі та фрукти безпечною водою перед вживанням.

4 Не купуйте продукти на стихійних ринках.

У разі появи перших симптомів гострого розладу шлунку (особливо після подорожей чи відпочинку на водоймах) — не займайтеся самолікуванням! Негайно звертайтеся до свого сімейного лікаря або викликайте 103.

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.