Девід Моррель-молодший вважає, що в останні пару років він занадто зациклився на нокаутах.
У гонитві за ефектною перемогою, піддавшись емоціям, кубинський шульга віддалився від свого плану на бій у лютому, коли зустрівся з непереможеним Давидом Бенавідесом у Лас-Вегасі. Моррель шкодує, що занадто часто вступав у розміни з Бенавідесом – агресивним, витривалим суперником, який у підсумку переміг одноголосним рішенням у їхньому 12-раундовому бою в напівважкій вазі на арені T-Mobile.
Хоча у Морреля були епізоди успіху, що запам’ятовуються в тому бою, сам він стверджує: шансів перемогти було б більше, якби він більше боксував на дистанції, а не вплутувався в боротьбу на ближній.
Тепер, маючи за плечима перший програш, Моррель (11-1, 9 КО) постарається не повторити тих самих помилок 12 липня, коли вийде проти непереможеного росіянина Імама Хатаєва (10-0, 9 КО) у 10-раундовому бою на турнірі “Ring III”, що відбудеться на арені Louis Armstrong Stadium у Куїнсі, Нью-Йорк. Хатаєв – агресивний боксер, бронзовий призер Олімпіади в Токіо, і, на думку кубинця, саме з таким суперником він зможе розкрити свої найсильніші сторони.
– Зараз я не зосереджений на нокауті, – сказав Моррель в інтерв’ю The Ring. – Усі говорили: “Тобі потрібен нокаут. Ти повинен нокаутувати Бенавідеса.” А тепер – ні. Я рухаюся. Я боксую. Якщо побачу момент, щоб нокаутувати Хатаєва – зроблю це. Але якщо не побачу – нічого страшного.
– У мене є ноги, щоб рухатися 10 або 12 раундів. Я не хочу витрачати енергію даремно, атакуючи без сенсу. Я хочу використовувати все, чого навчився в кубинській школі боксу.
При цьому Моррель підкреслює: повернення до класичного стилю зовсім не означає нудний бій. Його дратують ті, хто плутає бокс із біганиною – особливо після млявого PPV-шоу 2 травня на Таймс-сквер, яке викликало невдоволення фанатів через малу видовищність.
– Коли я кажу “повернутися до боксу”, це не означає бігати по рингу. Мені не подобається, що деякі журналісти думають, ніби боксувати – це означає тікати. Найкращі бійці в історії були саме боксерами. Взяти хоча б Флойда Мейвезера. Для мене бокс – це мистецтво: рух, ухил, удар, контратака. Ось що я маю на увазі. Я теж не згоден із тим, щоб виходити в ринг і просто бігати.
Незалежно від думки публіки, Моррель тепер чітко розуміє: він більше не дозволить нікому диктувати йому, як йому битися. Тому що саме спроба догодити фанатам і прагнення до нокауту завадили йому показати свій максимум проти Бенавідеса. Тоді судді віддали перемогу Бенавідесу з оцінками 118-108, 115-111 і 115-111.
– Один із головних уроків, який я виніс і з яким прийшов у цей табір: бути зосередженим. Не звертати уваги на шум навколо. Зосередитися на завданні. І, крім того, я повертаюся до себе справжнього.
– Цей шум відвів мене від моєї суті. Зараз я прагну повернутися до того, ким був два-три роки тому. Так, ми трохи не дотягнули в лютому. Значить, потрібно працювати ще старанніше.