Новини Суми

Сумчани взяли участь в чемпіонаті з карате на Кіпрі

49-й чемпіонат Європи з Вадо-Кай карате відбувся у місті Нікосія на Кіпрі. Туди поїхали і спортсмени з Сум.

“Участь у турнірі взяли 450 учасників з 12 країн. Україну на змаганнях представляли каратисти сумського клубу “Вадо-Кай”. Сумчани везуть додому двадцять одну медаль”, — повідомив Суспільному тренер Вадим Коломієць.

В активі сумчан чотири “золотих” медалі, одинадцять “срібних” і шість “бронзових”.

Артем Молибог посів друге місце ката серед хлопців 8-9 років, третє місце у куміте (8-9 років, вагова категорія до 35 кг), друге місце у командному куміте (хлопці 8-9 років).

Платон Сотник став “бронзовим” призером у ката (хлопці 8-9 років) та “срібним” у командному куміте (хлопці 8-9 років).

Лев Чемолосов здобув “срібло” у командному куміте (хлопці 8-9 років) та “срібло” у куміте (хлопці 8-9 років, вк до 40 кг).

Олексій Лукавенко посів третє місце у ката (хлопці 12-13 років) та друге місце у куміте (хлопці 12-13 років, вк до 50 кг).

Ілля Сахно здобув “золото” у командному ката серед спортсменів вікової групи “18+”, “срібло” у куміте (чоловіки, “18+”) та “срібло” у командному куміте (чоловіки, “18+”).

Вадим Коломієць посів друге місце у ката (ветерани, “40+”), перше місце у командному ката (чоловіки, “18+”) та третє місце у куміте (ветерани, вк до 75 кг).

Сергій Крікнін здобув “бронзу” у ката серед ветеранів (“40+”) та “золото” у командному ката (чоловіки, “18+”).

Анна Черевична стала першою у куміте серед дівчат 12-13 років у вазі понад 47 кг. Поліна Кудреватих у цій віковій та ваговій категоріях стала другою.

Тимофій Кіщенко посів друге місце у куміте серед кадетів у ваговій категорії до 63 кг.

Другим у куміте (хлопці 10-11 років, вк понад 45 кг) став Богдан Ніжніченко.

Юлія Цебро посіла друге місце у куміте (юніорки, вк до 66 кг).

Богдан Шумаров став другим у командному куміте (чоловіки, “18+”) та третім у куміте (чоловіки, “18+”, вк понад 84 кг).

“На ювілейному, 50-му чемпіонаті сподіваємось на не гірший результат. Віримо, коли він триватиме, в Україні вже буде мир. І дякуємо силам оборони України за можливість показати свою майстерність у цьому році”, — сказав Вадим Коломієць.