Новини хокею

Тризуб розгромив Київ Кепіталз і став останнім півфіналістом Кубка України-2024 з хокею

Киев Кэпиталз – Тризуб. Фото – ihfua.com

Відбувся ще один чвертьфінал Кубка України-2024 з хокеюТризуб здобув розгромну перемогу над Київ Кепіталз (4:1).

Перший період завершився з рахунком 0:0, а у другій 20-хвилинці Тризуб відкрив рахунок зусиллями Дмитра Халіна.

У заключному третьому періоді у складі Тризуба точними кидками відзначилися Максим Висотенко, Антон Росляков та Ілля Сенsк, на що Київ Кепіталз наприкінці відповів шайбою престижу у виконанні Ярослава Панченка.

Тризуб вийшов у півфінал, де зіграє проти Дніпра. Херсонський клуб сьогодні у чвертьфіналі обіграв ШВСМ Берсерки (4:2). У другому півфіналі Кубка України зустрінуться Кременчук та Шторм.

• Кубок України-2024 з хокею. 1/4 фіналу

Київ Кепіталз – Тризуб – 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)

Шайби: 0:1 – Халін (Сенік), 34:04; 0:2 – Висотенко (Даниленко), 41:22; 0:3 – Росляков (Зик, Хонін, – більшість), 51:46; 0:4 – Сеник (меншість), 56:18; 1:4 – Панченко (Тімрюк, Черненко, – більшість), 56:46