Фото: Getty Images Олександр Усик
Директор команди Олександра Усика говорить про перспективи для інших боксерів у надважкій вазі.
Сергій Лапін, директор команди колишнього чемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика, назвав причини, які спонукали українського боксера відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF. Рішення Усика, як стверджує його директор, ґрунтується на бажанні боксера надати можливість іншим битися за чемпіонські пояси надважкого дивізіону. Усик, як каже Лапін, мав власний замір. Адже відмова українця від титулів дає безпосередню можливість його екссупернику Ентоні Джошуа зібрати чемпіонські пояси. Тим паче, що тепер це вже не конкурент Усика, а член його команди. “Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було прийняте з думками про майбутнє суперважкої ваги. Олександр звільнив титули санкціонуючих організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову їх об’єднати. Щодо самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар’єру фінальними боями в США, де він хоче написати останній розділ своєї боксерської спадщини”, – цитує Лапіна ESPN. Лапін водночас наголосив, що пояс The Ring Усик зберіг за собою. Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ










