Фото: Getty Images Олександр Усик
Український боксер залишив усі чемпіонські пояси іншим, вирішивши позбутися зобов’язання доводити комусь власну перевагу.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Х з поясненням такого свого рішення. “Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance. Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: “Далі – більше”. Слава Богу за все! Слава Україні!” – заявив Усик.
Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду.
____
This is a well-considered decision that I am confident will open new opportunities for me. This is not the end of the story. The continuation lies ahead. pic.twitter.com/tPRRWMsmbh
— Oleksandr Usyk (@usykaa) June 26, 2026
Раніше стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC. Світова боксерська рада закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу і провести бій із тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. На ухвалення рішення щодо бою дали 30 днів, протягом яких українець мав визначитися з обов’язковим захистом чемпіонського поясу організації. Нагадаємо, що 23 травня в бою з кікбоксером Ріко Верхувеном Усик здобув перемогу технічним нокаутом, це сталося у 11-му раунді.












