У грецькому місті Волос (Греція) відбувся чемпіонат Балканської асоціації легкої атлетики, до складу якої входить і Україна.
Турнір зібрав понад 300 представників з 22-х країн. Нашу державу представляли 24 спортсмени, передає Укрінформ.
Українські легкоатлети здобули на чемпіонаті 7 медалей (3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові).
Нагороди української збірної у Греції:
«золото» – Ірина Климець – метання молота (результат 68,50 м),
Дмитро Багінський – біг на 110 м з бар’єрами (13,62 секунди, особистий рекорд);
Тетяна Білик – багатоборство (6061 очко, особистий рекорд). Атлетка вперше за останні роки подолала межу 6000+ та оновила 5 особистих рекордів в окремих видах:
«срібло» – Аліна Кишкіна – біг на 400 м з бар’єрами (56,96);
«бронза» – Олександр Погорілко – біг на 400 м (45,76, найкращий результат сезону);
Валентин Лобода – стрибки з жердиною (5,45 м);
Естафетна команда 4х400 м (Володимир Вовченко, Олександр Погорілко, Антон Сміян, Микита Барабанов). Час – 3.05,57.
Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.











