Російські війська завдали удару безпілотниками по цивільній інфраструктурі в центрі Конотопа.
Як повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, наразі відомо щонайменше про двох постраждалих — жінку та чоловіка.
«У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу», — зазначив Олег Григоров.
За його словами, усі наслідки ворожої атаки наразі з’ясовуються.
Telegram








