Наука

Ексміністр економіки Милованов каже, що “поганих” викладачів з радістю замінив би на ChatGPT

Технології

Ексміністр економіки України Тимофій Милованов висловив думку, що штучний інтелект – це не ворог освіти, а шанс позбутися нудних і безглуздих занять

Зміст

Про це він написав у Facebook.

Милованов зазначив, що багато хто боїться передати навчання AI через консерватизм, особливо у західних університетах, таких як Гарвард чи Піттсбурзький університет, де професори мають значний вплив і часто блокують зміни. Натомість у KSE (Київській школі економіки), за його словами, ситуація інша — інновації тут впроваджуються швидше.

Як приклад він навів новий курс із соціології, створений спільно з ректором KSE Тимофієм Бріком. Брік структурував знання для подачі через ChatGPT, а талановиті студенти інтегрували їх у чат. Милованов сам тестує цей курс, реалізований на основі ШІ.

“Я хочу, щоб ті викладачі, які реально змінили моє життя, залишалися людьми. Але тих, хто просто змушував мене бути слухняним, поважати незрозуміло кого і робити “як заведено”, я б з радістю замінив на ChatGPT”, – написав Милованов.

На його думку, впровадження сучасних технологій дасть змогу позбутися неефективних кадрів і зробить навчання доступним в умовах дефіциту часу.

“Що це означає для молоді? У їхньому житті нарешті може стати менше ідіотів, які змарнують їм десяток років. Що це означає для дорослих? Можливість продовжувати навчання, навіть коли немає часу, але потрібен персоналізований, чіткий і таргетований підхід. AI – це не ворог освіти. Це шанс назавжди позбутися нудних і безглуздих занять”, – висловився ексміністр.

  • У червні 2024 року Мінцифри презентувало Білу книгу – пропозиції щодо регулювання ШІ в Україні.

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.