ВІЙНА

Новини футболу

Бенфіка з хет-триком Актюркоглу розгромила Ріу Аве, Трубін відіграв “на нуль”

Керем Актюркоглу (в центре), герой матча Бенфика – Риу Аве. Фото – Getty Images

Бенфіка з великим рахунком обіграла на своєму полі Ріу Аве в матчі 9-го туру чемпіонату Португалії – 5:0.

Героєм зустрічі став турецький вінгер Керем Актюркоглу. Йому вистачило одного тайму, щоб оформити хет-трик. Всього на рахунку 26-річного гравця, який на початку вересня перейшов з Галатасараю, вже 8 голів та 2 асисти за лісабонський клуб у всіх турнірах.

Для Анатолія Трубіна, який звично відіграв весь матч, не склало труднощів зберегти свої ворота в недоторканності – Ріу Аве так жодного разу і не влучив у площину його воріт. Сумарно українець зіграв “на нуль” у п’яти із 11 поєдинків сезону, пропустивши при цьому дев’ять голів.

Наприкінці гранд остаточно добив андердога – свої прізвища до протоколу вписали Андреас Шельдеруп та Зекі Амдуні. Обидва футболісти вийшли на заміну, причому швейцарець – замість героя першого тайму.

Перемога дозволила Орлам піднятися на третє місце. Команда Бруну Лаже на два очки відстає від Порту та на 8 – від Спортінга, але має гру в запасі у порівнянні з лідером.

Наступний матч Бенфіка зіграє також вдома – 30 жовтня у Кубку ліги проти Санта-Клари.