Вівторок, 1 Жовтня, 2024

ВІЙНА

Новини Ромни

Роменські легкоатлети відзначилися своїми здобутками в Івано-Франківську

29 вересня в Івано-Франківську завершився командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р. н. та молодших.

440 атлетів та атлеток із 24 регіонів України змагались за першість у своїх дисциплінах та перемогу своєї області у командному заліку.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла 8 місце.

Вихованці Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного в складі команди Сумської області посіли 19 місце з 48 спортивних шкіл.

В особистому заліку роменські  легкоатлети у своїх дисциплінах посіли наступні місця:

Тищенко Наталія – 1 місце (біг 800 м, Роменська ЗОШ № 7);

Редька Анастасія – 6 місце (біг 400 м з/б, Роменський ліцей № 1 ім. П. Калнишевського РМР);

Строкань Каріна – 6 місце (біг 2000 м з/п, Роменська ЗОШ № 7);

Білоус Дмитро – 20 місце (біг 100 м, Роменський ліцей № 4 ім. Тетяни Маркус).

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Микола та Валентина САВИЦЬКІ.