Новини Охтирка

Боксерські таланти Тростянця та Охтирки зійшлися на рингу

28 вересня 2024 року в КЗ “Тростянецька ДЮСШ” відбулася захоплююча спортивна подія – Відкритий чемпіонат з боксу. Близько 40 юних спортсменів з Тростянецької та Охтирської ДЮСШ продемонстрували свою майстерність та волю до перемоги.

Атмосфера змагань була наповнена адреналіном та спортивним азартом. Кожен поєдинок став справжнім випробуванням для молодих боксерів, які показали не лише відмінну фізичну підготовку, але й тактичне мислення та бійцівський характер.

Усі учасники показали високий рівень підготовки та справжній спортивний дух. Переможці та призери були нагороджені грамотами від КЗ “Тростянецька ДЮСШ”.

Цей турнір став не лише змаганням, але й чудовою можливістю для молодих спортсменів набути досвіду, знайти нових друзів та перевірити свої сили.