Новини футболу

Хіберніан Кухаревича мінімально поступився на виїзді Рейнджерс, українець не реалізував пенальті

Рейнджерс – Хиберниан. Николай Кухаревич пробивает пенальти. Фото – Getty Images

На Айброкс відбувся поєдинок 6-го туру чемпіонату Шотландії – Рейнджерс удома мінімально обіграв Хіберніан (1:0), за який виступає український форвард Микола Кухаревич.

Єдиний гол був забитий на 34-й хвилині – відзначився валлійський форвард Рейнджерс Том Лоуренс.

Перед самою перервою Хіберніан отримав право на пенальті – виконувати його Кухаревич і не зміг переграти з точки Джека Батленда. 23-річного українця в результаті було замінено на 68-й хвилині.

Український форвард перейшов до Хіберніана на початку серпня на правах оренди з Суонсі. Кухаревич вже виступав за клуб з Абердіна в сезоні 2022/23 – також на правах оренди, але з французького Труа. Тоді у складі Хіберніана Микола відзначився п’ятьма голами та одним асистом у 15 зіграних матчах.

У нинішньому сезоні Кухаревич провів за Хіберніан 7 матчів у всіх турнірах, відзначившись двома забитими м’ячами.

У турнірній таблиці чемпіонату Шотландії Хіберніан посідає 9-у позицію. Свій наступний поєдинок він проведе 5 жовтня вдома проти Мотервелла.