Новини хокею

Шторм-Одеса обіграв Кременчук і вийшов у фінал Кубка України-2024 з хокею

Кременчуг – Шторм-Одесса, фото – ihfua.com

Шторм-Одеса обіграв Кременчук у півфіналі Кубка України-2024 з хокею – 3:2.

Одесити відкрили рахунок у середині першого періоду. Кременчук відігрався під завісу першої 20-хвилинки, і далі вийшов вперед у другій, реалізувавши більшість.

Шторм відповів своєю шайбою у більшості у другому періоді. І вирвав перемогу, реалізувавши більшість у третьому. В обох випадках відзначився Сергій Стецюра.

Шторм став першим фіналістом Кубка України-2024. Суперник одеситів визначиться у матчі Дніпро – Тризуб. Фінал пройде в неділю та розпочнеться о 14:00.

• Кубок України з хокею. Півфінал

Кременчук – Шторм-Одеса – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Кобильник (Сидоренко, Варава), 09:46; 1:1 – Абаджян (Попережай, Брага), 18:58; 2:1 – Матусевич (Андрющенко, Крівошапкін, – більшість), 34:40; 2:2 – Сидоренко (Крикля, – більшість), 38:53; 2:3 – Стецюра (Крикля, Ратушний, – більшість), 49:00