Субота, 28 Вересня, 2024

ВІЙНА

Новини Ромни

ВЕТЕРАН ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ АНАТОЛІЙ БАРТОШ СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

22 вересня 2024 року в гірському комплексі «Буковиця» м. Борислав Львівської області відбувся чемпіонат України зі спортивного туризму -скандинавська ходьба, в якому взяли участь 117 спортсменів із 17 областей України.

Роменську міську територіальну громаду представляв ветеран фізичної культури і спорту Анатолій БАРТОШ, який на дистанції 5км маршруту «Гірський рельєф» у віковій категорії 60-64років зайняв ІІ місце та посів V місце в рейтинговій таблиці серед учасників чемпіонату.

Вітаємо нашого призера! Бажаємо гарних здобутків та перемог!