Понеділок, 23 Вересня, 2024

ВІЙНА

Новини футболу

КНДР Ж U-20 – Япония Ж U-20, фото – Getty Images

Жіноча збірна КНДР U-20 з футболу обіграла Японію у фіналі молодіжного чемпіонату світу-2024 – 1:0.

Кореянки володіли перевагою у першому таймі, втіливши його в гол Чхе Іл-Сон. Після перерви японки більше володіли м’ячем, проте відігратися не зуміли.

Бронзові медалі здобула збірна США. Американки у матчі за третє місце в овертаймі здолали команду Нідерландів, забивши переможний м’яч після автоголу за хвилину до кінця додаткового часу.

КНДР утретє в історії виграє жіночий чемпіонат світу U-20. Двома титулами володіють команди США та Німеччини.