Новини футболу

Миколаїв (Львівська область) заплатить штраф 25 тисяч гривень за образу вболівальниками арбітра у матчі з Буковиною

ФК Николаев (Львовская область), фото – facebook.com/fcmykolaivlviv

Аматорський клуб ФК Миколаїв (Львівська область) заплатить у сукупності 30 тисяч гривень штрафу за підсумками інцидентів у матчі з Буковиною (1:2) у третьому раунді Кубка України-2024/25.

Клуб виплатить 25 тисяч гривень за скандування вболівальниками нецензурних висловів на адресу суддів поєдинку. Також Миколаїв має сплатити 5 тисяч гривень за неналежну поведінку команди (п’ять та більше представників команди отримали санкції від арбітра в одному матчі).

Нагадаємо, Миколаїв відкрив рахунок у домашньому матчі з Буковиною у другому таймі. Потім господарі залишились у меншості, а чернівецька команда реалізувала пенальті. Буковина змогла вирвати перемогу на шостій компенсованій хвилині зустрічі.

ФК Миколаїв виступає у чемпіонаті України ААФУ. У третій раунд Кубку команда зі Львівської області вийшла, послідовно обігравши Агробізнес (1:0) та Металіст (3:1).