Новини футболу

Манчестер Юнайтед розбив Барнслі у Кубку ліги, забивши сім голів

Манчестер Юнайтед – Барнсли, фото – Getty Images

У матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні розгромив Барнслі, який представляє Лігу 1, з рахунком 7:0.

Червоні дияволи домінували протягом усього поєдинку та оформили комфортну перевагу ще у першому таймі. У складі господарів відзначилися Маркус Рашфорд, Антоні, який реалізував пенальті, та Алехандро Гарначо.

Після перерви Рашфорд та Гарначо оформили по дублю, також два голи забив Крістіан Еріксен, якому двічі асистував Бруну Фернандеш.

У наступному матчі у рамках чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Крістал Пелас. Зустріч відбудеться 21 вересня о 19:30 за київським часом.

• Кубок англійської ліги, 1/16 фіналу

Манчестер Юнайтед – Барнслі – 7:0 (3:0)

Голи: Рашфорд, 16, 58, Антоні, 35, з пенальті, Гарначо, 45+2, 49, Еріксен, 81, 85