13 серпня Молодіжний простір Конотопа зустрів учасників Ради розвитку Конотопської громади (РРГ) та тренінгового заняття за темою «Конфлікт: особливості виникнення, реагування та підходи до вирішення», повідомляє Конотопська міська рада
Представники ОМС, бізнесу, ВПО, освітнього середовища та громадських організацій за участі експерта від проєкту говорили про реінтеграцію РРГ, розробили заходи для залучення категорій населення, які ще не представлені у Раді розвитку громади та надали конкретні пропозиції.
На зустрічі також було презентовано попередні результати опитування населення громади щодо ефективності каналів комунікації влади, адже це завдання було поставлено представниками РРГ зі сфери бізнесу під час установчого зібрання Ради.
Друга частина заходу була присвячена розумінню природи конфліктів та факторів, які їх провокують, а також, як їх можна уникнути або керувати ними. Учасники тренінгу продемонстрували навички ефективної комунікації для управління конфліктами та зменшення їх потенціалу.
На завершення заходу обговорили пропозиції щодо ефективної координації та комунікації в середині РРГ та з громадою.
Нагадаємо, що дані заходи проходять у межах співпраці з Проєктом “Життєздатність+: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни”, що виконується Представництвом МОМ в Україні за фінансової підтримки Німецького банку розвитку KfW від імені Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).
Довідково: . Стейкхолдер (з англ. stakeholder — зацікавлена сторона) — це особа чи організація, яка може вплинути на роботу проєкту, має будь-яке відношення до нього (пряме чи опосередковане). Стейкхолдери дуже різнотипні і включають як очевидних , так і тих, хто не є залученими чи зацікавленими в успіху проєкту, але своєю діяльністю можуть йому посприяти чи навпаки зашкодити.