Субота, 21 Вересня, 2024
Новини Шостка

Шосткинський «Колос» замикає трійку лідерів Чемпіонату Сумщини, а два гравці команди – очолюють список кращих бомбардирів

Вчора, 3 серпня, розпочалось друге коло Чемпіонату області з футболу.

ФК «Колос» (Шостка) приймав ФК «Кролевець». Господарі все вирішили у першому таймі, «відвантаживши» у ворота суперника три м’ячі. Відзначились Артем Грищенко, Владислав Кирин та Максим Зенченко. Ще один гол шосткинці забили на початку другого тайму. Він на рахунку того ж Владислава Кирина. 4:0 – розгромна перемога «Колоса».

У інших матчах «Україна» (Токарі) – лідер чемпіонату – здолали глухівський «Велетень» 2:0. З таким же рахунком северинівський «Колос» переміг «Явір» (Краснопілля). «Віталія» (Конотопський район) мінімально поступилася «Аграрнику-Авангарду» (Білопілля) 0:1, а ФК «Конотоп-Сейм» (Кузьки) переміг «Kolos (Василівка)» з рахунком 3:0.

В турнірній таблиці шосткинський «Колос» замикає трійку лідерів. Від команди «Україна» (Токарі), яка посідає 1 місце, наш клуб відділяє чотири очки.

Список кращих бомбардирів Чемпіонату Сумщини очолює гравець ФК «Колос» (Шостка) Владислав Кирин, який вже забив 9 м’ячів. Капітан шосткинців Максим Зенченко на другій сходинці. На його рахунку 8 голів.